Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell fűkasza damilt...

Hogyan kell fűkasza damilt cserélni?

Figyelt kérdés
Odáig eljutottunk faterral, hogy szétszedtük, meg rátekertük az új damilt, de valamiért a fűkasza nem engedi ki az újat. Így persze használhatatlan, mert ami kijött az elég hamar elkopott. Bármi tipp, tutorial, hogy hogyan érdemes ezt a cserét végrehajtani? Egyébként azt hiszem husquarna vagy valami ilyesmi márkájú a kasza, ha ez számít. Kérésre szívesen felteszek képet is róla.

#fűkasza #damil #damil csere
2015. szept. 18. 05:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Befűztem valamelyik héten úgy, ahogy a videon van, de sajna így sem jött ki belőle. Lehet, hogy túl vastag a damil. Ránézésre akkora volt, mint az előző, de más ötletem már tényleg nincs. :S Azért megpróbálom valamikor újra. Még idén egyszer szerintem úgyis kaszálni kell majd.
2015. okt. 14. 01:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól annak ki kell jönni, ha vastagabb is valamivel.

Biztos, hogy most nem fordítva tekerted fel, mint előzőleg?

2015. okt. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A videon úgy van, hogy a nyíl irányába kell tekerni, úgy tekertem.
2015. okt. 15. 01:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor már csak ilyesmi jut eszembe, hogy az összerakásnál valahová beakadt a damil.

Nincs valami kaszatulajdonos ismerősöd, aki megnézné?

2015. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nincs, de megnéztem újra a video-t és azt hiszem rájöttem, hogy mi lehet a gond. Úgy rémlik nem pont ott jön le a dobról a damil, mint ahol a kivezető lyuk van. Megnézem még a héten, ha eláll végre ez a rohadt eső. Franc se gondolta volna, hogy nem hülyebiztosra csinálják ezeket a kaszákat. :D
2015. okt. 16. 03:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!