Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan nevelhetem úgy a...

Hogyan nevelhetem úgy a növényeimet, hogy olyan szépek legyenek, mint mikor megvettem?

Figyelt kérdés
Hogy csinálják, hogy a boltban mindig olyan tökéletesen esztétikusak, de hogyha hazaviszem a növényt és eltelik fél év, akkor úgy nő a növény, hogy nem lesz olyan "tökéletes" formájú?
2015. okt. 2. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd ha te is kertész leszel,akkor a vírágaid is olyanok lesznek .
2015. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nem fogalmaztam egyértelműen. Szépnek szépek. csak máshogyan néznek ki, mint a megvevéskor, és nem csak azért, mert megnőttek. Pl. az ikeában vettem egy kicsi dracénát. Kereken fél éve van nálam, és azóta a levelei ívesen lehajlanak, nem olyan felfelétörőek, mint régen. Így is nagyon szép, de egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy hogyan csinálják meg a növényt olyan kinézetűre, ahogyan a boltokba kerül, mert magától szerintem sok növény nem úgy nő.
2015. okt. 3. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:

A kertészetben ugye fentről kapott rengeteg fényt, most meg oldalról keveset.

A kertészetben szakemberek által tudományos pontossággal kiszámolva kapta a különböző műtrágyákat, szükség esetén mesterséges hormonokat, mindig ideális volt a hőmérséklet és a talajnedvesség. Nálad ez nyilván nem jön így össze.

2015. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!