Kezdőoldal » Otthon » Kert » Virágzik a kertben az ibolya,...

Virágzik a kertben az ibolya, illetve más virágot is láttam, ami nem ilyenkor szokott. Nálatok is van ilyen?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam a fűzfa van tele majdnem kinyílt barkákkal.
2015. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Az ibolyán meg se lepődtem, azt már sokszor láttam novemberben. Vannak rügyek, virágzik több rózsánk... Nagyon kellemes idő volt mostanában, nem meglepő.

Valamelyik évben valakinek talán még az orgonája is virágzott, na olyat én még nem láttam élőben, csak újságban :)

A folytontermő epreink még vígan teremnek, bár azért nem kapkodják el az érést s a gyümölcs íze is más, de édes.

2015. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne már, az ibolya is? Itt "csak" a tavaszi kankalin (tavaly decemberben kezdte), a pitypang és a vérehulló fecskefű, és minden tele van léggyel. Szép májusunk van...
2015. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pitypang itt is, de az pitypang, kijön a betonból és virágzik, ha nincs túl hideg, az fel se tűnik :D Sok vadvirág virágzik most.

Légy szerencsére itt nincs sok, viszont ha szellőztetek, néha bejön egy csomó méh vagy hasonló. Korábban, amikor hidegebb volt, kába darazsak keresgéltek alvóhelyet, de most fickós kis jószágok jönnek és telezümmögik a szobát, én pedig engedhetem ki őket...

2015. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ibolya minden évben szokott ilyenkor virágozni, védett fekvésben.

Máskor tömegesen, idén alig láttam párat.

2015. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az aranyvessző ha ritkásan is de kivirágzott! És a bársonyvirágokon, muskátlin sem látszódik hogy lassan itt a tél.
2015. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!