Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretnék venni egy fűkaszát...

Szeretnék venni egy fűkaszát 100 ezer alatt, ezeket nézegettem olasz oleo mac, vagy japán hitachi, maruyama, vagy makita?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Igazából az oleo mac mellé húz a szívem, abból is a sparta 44-hez


[link]


Volt régen egy oleo mac fűkaszám, nagyon sokat kibirt de eljárt felette az idő, most egy új fűkaszát szeretnék venni magamnak,a két "luxusmárkát" drágának találom ezért nézegettem ezeket a gépeket, volt régen egy maruyama permetezőnk az elnyűhetetlen volt ezért is érdekelnek még a japán gépek,


Valaki tudna esetlég véleményt mondani,segíteni ?


Előre is köszönöm.


(Havi kb 300-350m2-re kellene, 20-40cm magas bozótos irtására.)


2016. jan. 1. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyit szánnál rá, akkor Husqvarna-t vegyél.

[link]

[link]

2016. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha bozótost akarsz vágni, akkor fém késeset vegyél, a damilos nem lesz jó.
2016. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Általában adnak bozótvágó tárcsát is a géphez, csak a damilfej helyére fel kell tenni.


Pl.: [link]


De a kérdező biztos tudja ezt.

2016. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is tanácstalan voltam ez ügyben .Jártam az üzleteket,mindenki azt dicsérte ami náluk is kapható volt .

Egy kis gép szervizben kötöttem ki végül is ,itt találkoznak a meghibásodott gépekkel Ugyan gépek forgalmazásával nem foglalkoznak,de bizalommal ajánlották a általad írt Maruyama tipusát .Még cégek,önkormányzatok is vásárolják,pedig ott több "gazdája" lehet .Csak munkavégzés során elkopó alkatrészekért jöttek,vásárolni .

3 éve használom,az általad leírt körülmények közt .

Ez olyan ,mint a scájci doxa óra .Egy hasonló kategóriáju más márkás géppel sem cserélném .Pedig dolgoztam már néhánnyal .Ne ess hasra a nagy márka nevektől .Azt nézd meg hogy ezeket már hol is gyártják.Ezt még ott ahonnan származik .Igazi Japcsi .

2016. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jah ,és mindent adnak is hozzá,bent a vételárban .

Én is kb ennyiért vettem,pont drágulás volt .

előző

2016. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csillag kés is van hozzá .

előző

2016. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen ott van még ebben az ár kategöriában a husqvarna 128R, az is bent van a pakliban,

De olyanokat hallok,hallani, olvasgatni hogy a két nagymárka kezdő alapmodeljei nem akkora durranások,mint a felsőkategóriás termékei, gyengébb anyaghasználat, erősebb gyorsabb kopás.

2016. jan. 1. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Közben a motoros permetezőm meghibásodása végett egy másik kisgépszelővel jöttem össze .Ő környék kiemelt legjobb szerelője !!! Vagy 20 márkás gép volt felakasztva,javitásra várva .Na ezek tartanak el nagyrészt engem.Egy japán sem volt ott .Jól választott,mondta .Természetesen olyat veszel,ami neked tetszik,megfelel.Jah, nagyon kedvező fogyasztásáról még nem is szóltam .Mondom is magamban ,mikor fogy már ki,hogy megállhassak pihenni .

4 voltam

2016. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem Hithachi van már vagy 8 éve. Semmi baja nem volt eddig.
2016. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson ilyen munkára valami kis 1 LE körüli gépet venni, ami még egy 2,8-as damillal sem tud dolgozni. Komolyabb munkánál fontos a teljesítmény. Én nem gondolkodnék 2 LE alatt.

Ez az EFCO jó lehet, amit linkeltél, állítólag ugyanaz, mint az Oleo-Mac, az pedig tartós, legalábbis az én 10 év körüli gépeim gyártási idejében jól meg lettek csinálva.

2016. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!