Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen láncfűrészt, motorfűrés...

Milyen láncfűrészt, motorfűrészt vegyek?

Figyelt kérdés

Nem csak tüzifa daraboláshoz, hanem döntéshez is keresek egy benzines gépet. Egyszer szeretnék kiadni érte, de az legyen utána sokáig gép nekem.


Milyen márkát/típust javasoltok?



2016. márc. 1. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Makita,

minden várakozást felülmúlt nálunk

2016. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előttem válaszolónak igaza van, a Makita egy nagyon jó választás lehet. Ha úgy adja ki a keret, ne a legkisebbet válaszd, egy erősebb gép sokkal hosszabb élettartamú, azonos használat mellett. Nagyon jók még a Stihl-ek, MS231-től felfelé (ez alatt, MS171, MS180, stb. nem szabad venni, mert azokat hobbi célra gyártják) ugyanez a helyzet a Husqvarnával is, 435 típusszámtól felfelé már nagyon jó gépei vannak. Elérhető áron kínál megbízható típusokat az Oleo-Mac is, ebből is minimum a középkategóriát javaslom, vagy attól felfelé.


Kerülendő típusok: Strauss, Einhell, MTD, és az egyéb barkácsáruházas "márkák".

2016. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stihl, Husqvarna, Jonsered,
2016. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Makita fűrészeket a Dolmar gyártja, teljesen megegyeznek.

A Dolmar pedig sok profi fűrészes szerint már felülmúlja a Stihl-t.

2016. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Makitám van 35 ös lappal Elégedett vagyok a fogyasztásával is .A lánc legyen éles ,ez a legfontosabb .
2016. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a HITACHI-ról?
2016. márc. 1. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!