Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tesco-ban nem árulnak virágföl...

Tesco-ban nem árulnak virágföldet?

Figyelt kérdés
Beírtam a bevasarlas.tesco.hu oldalon a keresőbe, hogy virágföld, és nem adott ki virágföldet.

2016. márc. 22. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Árulnak igen . Legutóbb a 20 kilós marhatrágyát is ott vásároltuk :)
2016. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, árulnak. Sót marhatrágyát is:)
2016. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Árulnak, van kategóriája is az otthon kategórián belül, igaz, hogy nincs benne virágföld, csak fűmagok, tápoldatok és műtrágya. Gondolom túl nehéz lenne a kiszállítása az 50 literes zsákoknak, ezért nem lehet rendelni.
2016. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De a helyszínen, az üzletekben több féle is van. (Mondjuk, nem a legelitebb márkák...)
2016. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-300 ft-ba volt az a nagy csomag marhatrágya (fent), abba ültettem át egy halni készülő cserép rózsát, és új életre kélt :)
2016. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Árulnak csak azt valamiért nem szállítják házhoz.
2016. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Áruénak de nagyon nehéz, nem szállítják ki. Egyébként szerintem ne ott vedd a földet, hacsak nem valami nagyon drága a föld. Az olcsó földek dög nehezek, nagyon vizesek (gyakorlatilag a fele víz, azt meg ugye nem vennél mert folyik a csapból is).

Kertészeti áruda, Faiskola, gazdabolt!

2016. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ, ezt nem tudtam, én azt hittem bármit vehetek on-line. Ez elég gáz, akkor tehát a Tesco on-line az más mint a Tesco?
2016. márc. 23. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg muskátliföld,vagy palántaföld néven,hát ha...
2016. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!