Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen kerti szivattyút vegyek?

Milyen kerti szivattyút vegyek?

Figyelt kérdés
Találtam az OBI-nál egy "CMI 800 kompakt kerti szivattyú"-t (zöld színű, 16ezer ft), valamint az Extreme Digital-nál egy "Einhell GC-GP 6538 kerti pumpa"-t (piros színű, 15ezer ft). Melyiket válasszam? Esetleg tudtok ajánlani másikat ebben az árkategóriában? Van egy 1 köbméteres víztárolónk, azt szeretném feltölteni majd vele a nyáron, kb. 2-4 naponta.

2016. ápr. 2. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miből szeretnéd feltölteni? kútból? utcai csapivízből?
2016. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy fúrt kút a kertben, kb. 5-6 méter mély, abból.
2016. ápr. 3. 01:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanazt tudja mindkettő, szerintem tökmindegy melyiket veszed.
2016. ápr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Véleményeket, tapasztalatokat kérnék a két márkával kapcsolatban.
2016. ápr. 3. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:
5-6 méteres fúrt kút?! Nem ásott kútra gondolsz?Egyébként valóban mindegy melyik szivattyút választod, én a zöldet választanám, mert az a kedvenc színem :)))
2016. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudok a kérdésre válaszolni, de mivel nagyon sokat vásárolok az Obiban, tudom, hogy a cmi a saját termékük, ezáltal teljesen rugalmasak is vele. mindenre adnak 1 év garit, ha 10 hónap után leszereled és visszaviszed akkor adnak újat. persze ha elromlik mikor kell az bosszantó. van ilyen cmi fűnyíróm ami megy 4 éve, és volt fúrógépem amit 2x használtam csak. de mindig korrektek, nem kell magyarázni, cserélnek.

a másik márkát nem ismerem.

2016. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!