Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyire hatékony gyomirtó a...

Djpubkings kérdése:

Mennyire hatékony gyomirtó a 20%-os ecet? Használta már valaki ezt a módszert?

Figyelt kérdés
Totális gyomirtást kell csinálnom és ha működik a dolog akkor nem szeretnék vegyszert venni. Nincs nagy gaz, de semmilyen növény nem lesz rajta termesztve. Csak a kötelező gyomirtást szeretném majd végezni.

2016. ápr. 8. 12:39
 1/4 dakar válasza:
100%
hat de sokkal rövidebb ideig teszi mint akár a legolcsóbb gyomirtó
2016. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, egyrèszt marha drága, mert sokat kell szètlocsolni, másrèszt jópár növènyfajt nem hat meg túlságosan.
2016. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hell-ikon ***** válasza:

Ha nagy területről van szó, akkor mindenképpen érdemesebb rendes gyomírtót venni.


Pár négyzetméteres területre _talán_ megéri, de azért túl sokat nem várnék tőle. Én tavaly kipróbáltam, a kisebb fűféléket kivitte, de a komolyabb tarack és társainál már esélytelen a dolog, mert gyökérről rendre újrahajt.

Ráadásul kiszámoltam, hogy nálam amekkora területet kéne kezelnem ecettel kb. 1000-1500 ft-ba kerülne alkalmanként, viszont nagyjából ugyanennyibe kerül 2 deci Glialka, de az évekig elég.

2016. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Drága mulatság lenne, arról nem is beszélve, hogy tönkreteszed a talaj mésztartalmát. Ha totális gyomirtást akarsz, rakd fel a perzselőt a palackra, aztán ess neki azzal.
2016. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!