Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek ez milyen növény?

Szerintetek ez milyen növény?

Figyelt kérdés

2 éve kaptam és azóta se találtam meg, hogy mi a neve. Nem vagyok benne biztos hogy megfelelően gondozom, bár semmi baja, leszámítva hogy néha véletlen letöröm a levelét, de strapabíró, hamar "túl teszi magát rajta" :D Jó lenne tudni azért, hogy mégis mi ez. Itt egy kép róla: [link]

szegény nem birta a saját súlyát, így átmenetileg egy-két hurkapálcikához kötöztem, amig nem találok jobb megoldást a problémára :D


2016. ápr. 18. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen Crassula?
2016. ápr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pontosan mi, de egyértelmüen valami szukkulens, azaz igen sok fény (és nem túl meleg, 15 fok böven elég)kell neki. Azért nyúlik ennyire, mert sötétben van. tedd egy napos ablakba, és ott jobban fogja érezni magát.
2016. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint, télen kell neki a hűvös, hogy a fényhiányos benti tartás alatt ne nyúljon meg.

Túl nagy az edénye, pozsgásoknak ez nem jó.

Amúgy nem fontos felkötözni, hagyni kell elfeküdni, akkor fog bokrosodni.

2016. ápr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az ablakban van, ezért se értettem miért nő ennyire :D
2016. ápr. 20. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!