Kezdőoldal » Otthon » Kert » Rendeltem jóféle chili,...

Rendeltem jóféle chili, pepperóni, paradicsom magokat, de azt mondták, hogy felejtsem el, hogy idén bármi is lenne belőle. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy még idén beérjen? Kedden ültetném a magokat ! :(

2016. ápr. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a chili már elég esélytelen, mert hosszú a tenyészideje, a paradicsom még talán nem.
2016. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vegyél palántákat,az a biztos.
2016. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Áztasd be a magokat egy napra vízbe, úgy hamarabb csírázik. A paradicsomon szinte biztos az idei termés. A paprikának tényleg elég késői a vetés, de nyugodtam ültess el pár magot, még ha beérett termés nem is lesz rajta. Idén még tud növeszteni erős gyökeret, a növényt áttelelteted és jövőre lesz rajta bőséges termés.
2016. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabad földbe, végleges helyére rakd, ne akarj palántát nevelni, mert az még plusz időveszteség lenne neki.
2016. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!