Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nevelt már valaki MAGRÓL...

Nevelt már valaki MAGRÓL epret, krumplit, gyömbért, édesburgonyát, borostyánt, vadszőlőt?

Figyelt kérdés
Otthoni körülmények között kikel? Terem?

2016. máj. 1. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Epret, borostyánt, vadszőlőt neveltem már magról sikeresen.

Burgonyából csak próbacsíráztatásig jutottam, de szerintem lehetne azt is, de az első év termése nem biztos ogy olyan jó lenne mennyiségre.

Csicsókát is lehet.

2016. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Epret igen :) Nem hittem benne, de olyan olcsó és csábos mag volt (folytontermő eper), nem tudtam ellenállni :D

A kertben elég rossz a föld, pl. cukkini és bab sem terem, legnagyobb csodálatomra. Pár növény és minden gyümölcs maradéktalanul boldog, az őszibarackot kivéve, annak nem jó a föld.


Az epermag (talán 2 éve) remekül kikelt, szétültettem, most van egy csomó, jelenleg persze tele virágokkal és kis eprekkel. Ezt a fagyokig játssza, súlyra nagyon keveset terem és nagyon picike epreket, de párnaponta tudok szedni egypár szemet és finom édesek, sokkal aromásabbak, mint a rendes, évi sok kilót termő tavaszi epreim, pedig azok se rosszak.

2016. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Hogyan vetettétek, direktbe, vagy előbb cserépbe?

2016. máj. 2. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Előnyösebb cserépbe vetni, mert így korábban lehet vetni, bent gyorsabban csírázik...
2016. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!