Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vajon ebből mi lesz?

Vajon ebből mi lesz?

Figyelt kérdés

Kaptam (állítólag) hibiszkusz magokat, elültettem és 5 nap múlva ez lett belőle. Vajon ez hibiszkusz? :D Vajon a termése, amit szoktak ételekbe, teákba tenni vagy a virág lesz belőle? Bár, anyu azt mondta, hogy kissé mutáns és semmi nem lesz belőle… De azért szépen nő :)


[link]



2016. jún. 19. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég gyatrán néz ki, mert nagyon kevés fényt kap/kapott, ráadásul már szinte külön se lehet ültetni őket, annyira egybefonódhattak a gyökerek.
2016. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az. látszik a levelén
2016. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leginkább délután kapnak fényt, arra megy le a nap. És akkor most mit csináljak vele?
2016. jún. 19. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen valami fényesebb ablakba tedd locsolgasd és ha megerősödik ültesd szét.

Na meg jegyezd meg, hogy magokat fényes helyen csíráztatunk mert így esélyes, hogy le fog törni/hajolni hiába csinálsz vele bármit úgy megnyúlt.

2016. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én szobám ÉK-i fekvésű, a konyha, ahol vannak a növénykéim meg DNY-i, szóval állandó fény sosem tudja őket érni sajnos. :( Petrezselymeimet és a kakukkfüvemet is állandóan forgatom, napi többször, mert hajolnak a fény felé. Tápoldatos vízzel locsolgatom őket, a hibiszkuszt is. Akkor még várok vele, hátha lesz belőle valami…
2016. jún. 19. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Bent csak szenvedni fognak.
2016. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vigyem ki őket az erkélyre? Lakótársam szobája felől van, nem szereti, ha járkálok a szobáján keresztül, de most úgyis hazaköltözik majd szeptemberig. Az erkély is DNY-i fekvésű, nem gond? Meg attól félek, hogy megégnek.
2016. jún. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!