Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűnyírót vegyek maximum...

Milyen fűnyírót vegyek maximum 40 ből? Benzinest, vagy elektromost? Milyen típusút? Lehet linkelni is.

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ma 09:11 Azon kevesek közé tartozol aki szereti imádja az Mtd-t . Én nem szeretem de a hozzászólók nagy többsége se. Te meg megszólsz ezért. Egy mondattal arrébb meg ecseteled milyen ócska az Mtd saját motoros gépe. Briggs motoros Mtd kell írod az az igazi de vigyázzunk mert annak meg a szerkezete hulladék . Akkor tulajdonképpen ugyanazt írtad mint én így nem tudom mi bajod a hozzászólásaimmal ? De tényleg nem tudom . Egyik monbatoddal ütöd a másikat. De ha neked jólesik csináld. És huzogasd meg azokat a csavarokat rendesen azon világmárkán.
2016. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, a többség szidja az MTD-t, de unokaöcsémnek is ez van, jópár éve üti-veri, mégsem megy tönkre.

Gondolom, szerencse kell hozzá.

2016. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá szerencse. Csak vannak akik alkalmatlanok egy fűnyíró üzemeltetésére. "Tolókarész barátom" elfelejtette elmondani, hogy megvételkor már a tolókar felhelyezése is gondot okozott. Inkább szétforgácsolta mindhogy vissza vigye a boltba. Pedig biztosan megmutatták volna hogyan is kell rászerelni.

Idézem: "Csak az árokpartot nyírtam vele". ...és nem értette miért füstöl.

De hát az mtd egy szar! Nem igaz?

Én szerelőként a tapasztalatból(nem rajongásból) mondom az mtd termékekből ami nem sikerült az a, 790-es fűkasza, és az első szériás láncfűrészük volt.

2016. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mekk elektòl kérdezném akkor a Briggs motoros gép hogy bírt ki 20 évet ugyan azon az árokparton?
2016. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy erre nem kapok választ.
2016. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát hogy vasárnap 0:36-kor neked ez a legfontosabb? Nem irigylem az életedet.:-) :-) :-)

Azt, hogy 20 évet kibírt azt elhiszem. Csak árokparton biztossn nem. Tényleg!? Nem zavart, hogy füstöl?

A 2,3LE b&s motoros Mcculloch fűnyíródra kiváncsi leszek mennyit bír majd?

2016. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!