Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűnyírót vegyek maximum...

Milyen fűnyírót vegyek maximum 40 ből? Benzinest, vagy elektromost? Milyen típusút? Lehet linkelni is.

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből benzinest nagyon nem veszel, esetleg valami gagyit...
2016. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyi a keret, akkor inkább elktromost. Ezért a pénzért már mindegyik nagy gyártó kínál fűnyírót. Ha 4-500m²-nél nagyobb a kert, akkor át kell gondolni a családi költségvetést, hogy beleférjen egy benzines. Mert 500m² felett elektromossal nagyon időtrabló dolog füvetnyírni.
2016. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Felmehetek 60-ig.
2016. jún. 22. 05:06
 4/16 anonim ***** válasza:
Mtdt még véletlenül se. Most dobtam ki egyet 5 €ves benzinest. Olyat vegy€l ami Briggs vagy Honda motoros. Én most vettem egy Mcculoch fűnyírót 60 ezerért. Briggs motoros stabil masszív nagy erős kerekek. Masszív váz erős motor. Ingyen kihozták.
2016. jún. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
MTD-t miért ne? Nincs olyan jó, mint a többi kínai?
2016. jún. 22. 07:07
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kert__7772223-briggs-s..

Ebből megtudod miért sírta tele az egész netet, mtd ügyben. Azóta anyatigrisként veti rá magát erre a három betüre.

2016. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Molyolo ***** válasza:

Én már McCulloch fan lettem így kicsit elfogult vagyok.

Szegélynyíróm és a fűnyíróm is az.

De alap karbantartás és fűnyírás utáni alapos tisztításokon kívül mást nem kell.

Nem elhanyagolandó hogy a Husqvarna megvette őket a gépen lévő lemez azonosítón a Husqvarna ltd. van.

Áldozz egy McCulloch-ra.

[link]

2016. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy MTD 48 PB gépem van, már 8 éves. Rengeteget használom, egy 1000 nm-es, egy 300nm-es kertben, és egy 700nm-es kertben, szóval rengeteget futott már.

Eddig csak membránt kellett cserélnem kétszer a porlasztóban. A vázra jobban oda kell figyelni, csavarokat időnként utánhúzni. Szóval én nem csalódtam ebben a márkában.

Lényeg, hogy Briggs motoros legyen! A kínai motorosok tényleg rosszak.


Szóval, motor szempontjából: Briggs vagy Honda motoros legyen a gép. Bár ez utóbbival szerelt gépek általában nem jönnek ki 60-ból.

2016. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6-osnak. A belinkelt kérdésnél van aki szidja, van aki védi az MTD-t.
2016. jún. 22. 10:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfûznék hogy én is Mccullochot vettem 60 ért . Erõsebb váz nagyobb erõsebb kerekek és Briggs motor. Nagyon meg vagyok elégedve vele.
2016. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!