Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell megcsinálnom a...

Hogyan kell megcsinálnom a kerticsapot?

Figyelt kérdés

Van egy kerticsap amire tettem új csapot.

[link] ilyent,csak 3/4-eset. Viszont nem tudom teljesen rácsavarni,vagy ha rácsavarom akkor nem lefelé lóg az a része ahol folyik a víz.Milyen tömítést kellene nekem oda tennem?Vagy hogyan oldjam meg?


2016. júl. 25. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne csavard rá teljesen. Tömítésnek kócot, tömítőzsinórt, vagy teflonszalagot, használj.
2016. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudnál nekem linkelve ajánlani valamit?Ami ár/érték arányban jó és könnyű vele megcsinálni?Elnézést a laikusságomért
2016. júl. 25. 07:59
 3/6 vatafak ***** válasza:
a legolcsóbb a kóc (a teflon szalag az dögöljön meg) a profi a loctite. nem hiszem h szükség lenne linkre minden vizes boltban kapható, ne adj isten vmelyik szomszéd tud adni (nagyon kevésre van szükség egy kötéshez)
2016. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a fajta csap egy kalap sz@r. Nemtudsz vele mit csinálni. Ha megpróbálod javítani, törik, mert öntvény. Kicsit drágábban sokkal jobbak vannak.
2016. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most már mind1,ez van :D
2016. júl. 26. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell azt a menetet ütközésig betekerni. A vizes menetek kúposak kissé, így a használt tömítőanyag mennyiségétől függően valahol elkezdenek megszorulni, akkor már csak annyit kell befelé tekerni, hogy a kellő irányba álljon a csap. (Ha túl keveset tekertél rá, és tökig betekered szorulás nélkül, akkor tekerd ki, és tegyél rá többet.)


A legolcsóbb a teflonszalag, de én is utálom, nem használom.

[link]

Bármelyik szerelvényboltban lehet kapni ilyen kis kiszerelésű kendert, ez elég lesz neked vagy 50 menetre, vagy ha el nem .aszod, akkor többre is. :)

[link]

Ha nem tudod használni, akkor vidd al a csapot a szerelvényboltba, és ott egész biztosan lesz olyan eladó, aki meg tud tanítani a használatára.

2016. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!