Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nem tudom használni a kerticsa...

Nem tudom használni a kerticsapot mert a fagycsapnál alulról a csőből ömlik a víz ha megnyitom. Azt mondják elfagyott és cserére szorul (pedig ősszel elzártuk a fagycsapot). Milyen költségre számíthatok munkadíjjal együtt kb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

AZ hogy elzártátok oké, de le is engedtétek? Mert ha nem akkor ugyanúgy szétfagy. Egyébként attól függ, a cső ára+1-2ezer illetve ha olyan a cső akkor meg is lehet hegeszteni.


Én a szomszédnak márciusban 2sörért csináltam meg. :)

2012. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Leengedni nem hiszem hogy leengedtük mert nem tudom azt hogy kell. A csap ki lett folyatva de szerintem nem erre gondoltál. Még soha nem volt vele gond de az idei tél nagyon kemény volt. Akkor nem lesz egy rémes összeg ugye, úgy 5ezerbe beleférünk? Kár hogy nem az én szomszédom vagy én 3 sört is adnék :)
2012. jún. 17. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

AZ hogy elzárod nem elég ha nincs szigetelve a felmenő cső, azt is vízteleníteni kell.


Egyébként 5E-be simán belefér, szerintem még annyi sem lesz. :)

2012. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2012. jún. 17. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz elég az 5.000.-. Nálam az alsó szelep ment tönkre ás azért folyik a víz. A szerelő szerint az alkatrész és a munka kb.10-12,000.- Ft. Ha neki kell leásni a szelepig,az még plusz 8.000.-
2012. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez már kevésbé jó hír :( Leások én ha kell, de szerelő nélkül nem tudom eldönteni mi a baj.
2012. jún. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!