Kezdőoldal » Otthon » Kert » A cserépbe ültetett fehérrépát...

A cserépbe ültetett fehérrépát is ki kell egyelni?

Figyelt kérdés
Itthonra ültettem, hogy legyen petrezselyem. Szépen kelnek, csak nem tudom, kell-e egyelni, vagy a levele így is dús lesz? :-)
2010. ápr. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem egyeled, a gyökere kicsi marad, viszont a lombja szép dús. Gondolom, csak a zöldje miatt vetetted - akkor viszont ne egyeld.
2010. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyilván... :-))))

Igen, csak a zöldje miatt. Remélem dús is lesz! Köszi szépen!

2010. ápr. 17. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a zöldje miatt kell, akkor vegyél, vagy vess metélőpetrezselymet. Van fodros levelű és sima is. Annak egész kicsi a gyökere, de rengeteg levele van.

Ha túl sűrű marad bármelyik (akár a sima petrezselyem, akár a metélő, csak felnyúlik, hosszú szára lesz, kevés levéllel.

2010. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 7:17-esnek: viszont a metélő és fodros petrezselyem nem olyan jó illatú és ízű.
2010. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elvetettem, meg nőnek is, megpróbálom, ha bejön, bejön, ha nem, megpróbálok másikat! Köszönöm szépen!
2010. ápr. 18. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!