Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes e megvenni nagyon kis...

Érdemes e megvenni nagyon kis munkákra? straus austria láncfűrész

Figyelt kérdés
ki vett már ilyen láncfűrészt? a motorja hogy bírja?
2016. júl. 29. 14:19
 1/5 Salk Balázs ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha jót akarsz Straust soha ne vegyél! Semmi köze ausztriához egyébként, nagyon gyenge minőségű kínai szär!
2016. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg a legalacsonyabb szintű kínai vacak, de az állástól nem fog tönkremenni. Arra megteszi, hogy évente kivág az ember egy elpusztult gyümölcsfát a telken.

Nekem egy hasonló minőségű Steel nevű fűrészem van (tartaléknak), vágtam már vele olyan fákat, hogy az 50 cm-es lap nem érte át. (Persze, nem napi 8 órában, csak alkalmilag.)

Egy ismerős épp tegnap mondta, hogy 14-ért vette, és 2 évi tüzelőt vágott össze vele, mielőtt megadta magát. Egy 140 E-be kerülő fűrésszel is meg lennénk elégedve, ha 20 évig bírná... (Ugyanez az illető mondta, hogy a márkaboltban vett Stihl-je is csak 2 évet bírt...)

Szóval, ha tényleg csak nagyon kis munkákra kell, akkor irány a piac, de nagyobb munkákra ne használd.

2016. aug. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Piacon NE mert átverés! Egyébként barkács áruházakban van 20-30 ezer között teljes körű garanciával kinai Straus féle láncos fűrész ami azért ég és föld.
2017. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen érdemes,de ne akárhonnan vedd mert akik szidják azok a piaci és internetes reklámokból ismerik.Ezt a terméket anno a Tesco fel futtatta és az első szériák olyan jól sikerültek ,hogy sok évig gond nélkül futnak.Ezt a hírnevet kihasználva ma minden piacos szarra ezt a logót ragasztják.Az eredeti Straus verhetetlen nekem is van szeretem.Kevesen tudják még három láncfűrész márkát forgalmaz a Straus Austria ezeket szinte sose szídják ..vajon miért nem?Hogy mennyi köze van Ausztriához? pont annyi mint a fuxtecnek Németországhoz,Demonnak Lengyelországhoz,Hectnek a csehekhez.Ott a forgalmazó cég székhelye,de egytől egyig mind kínai gépekről beszélünk.Aki vesz csak inen vegyen Straus gépet [link]
2019. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!