Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek van olyan vakondriasztója van, ami hatásos?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy aki házi praktikákat, meg "ismerősöm ismerőse szerint" dolgokat akar válaszul írni, az ne tegye. Azok nem érdekelnek, mert már egy korábbi kérdésben megtárgyaltuk. Csak az írjon, akinek valóban van működő készüléke és a készülék márkáját is szeretném tudni.

Köszönöm


2010. ápr. 21. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Neharagudj,nem tudom a választ, viszont van egy történet, a koleganőm mesélte.

Szegény vakond a vízórájukba menekült...Ahogy felnyitották a tetejét, ott gubbasztott az órán.

Ha vakondokról van szó, mindig ez jut eszembe.

2010. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tapasztalatom van, készülék nélkül. Áss le üres üvegeket a földbe, úgy hogy kicsit ferdén álljanak, csak a szájuk legyen kicsit kinn. Úgy döntsd meg, hogy szélirányba álljanak. A szél belefúj, de nem annyira, hogy emberi fül is hallja, viszont a földben olyan rezonanciát vált ki, hogy elmenekül a vakond. Ha sok túrás van, nm-enként érdemes egy-egy üveget lerakni. Hatásos! Csak nehogy a szomszédod téged szidjon, mert tőlünk a szomszédba menekültek a vakondokok. Nagyon örült:-)
2010. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ástam már le üveget.

a vakond meg kilökdöste.

de mégegyszer mondom nem népi bölcsességekre van szükségem (mert abból már van jó sok a kutyaszartól, a wartburg kipufogóján át távozó füstig), hanem márkavnévre, ami működik.

2010. ápr. 21. 19:24
 4/16 anonim ***** válasza:
A sógornőm a tescoban vett egy vakondrisaztót!Azt hiszem azt mondta 4000körül volt!Épp tegnap néztem mi a fene csipog a kertjében mikor mesélte, és egy hónapja van az udvarban, és egy buckás sem túrtak azóta a kis bögök!Pedig előtte állandóan tele volt az udvar!Apósék is olyat vettek, de ők nem vakondra, hanem rágcsálókra!Ugyan olyan mint a sógornőmé, a dobozára rá van írva hogy vakon, pocok, patkány, mezei egér ellen is nagyon jó!Napelemes!A nevét majd holnap, vagy utána megnézem a nevét mi van ráírva!Amikor eljutok hozzá!
2010. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

20:22 köszi.

pont ilyen választ vártam. s várom a márkanevet is. :)

2010. ápr. 21. 23:21
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez engem is érdekelne! :)
2010. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Anyukámnak ilyen van, azt is kitúrják... és az üveget is.

Higyj a népi bölcsességekben, nekünk az hatott, de nem írom le ide, hogy mi, mert nem szabad...

2010. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13.39-es köszi. A házi praktikás vagyok:-)
2010. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

20:22-es vagyok!Megnéztük a dobozát és ez áll csak rajta!

Szolár vakondriasztó!

Gyártó:Eurogarden Hungary Kft!

Zöld doboza van, a tescoban tuti kapsz, ja és nem jól emlékeztem az árra, mert 2700ft volt!Van ugyan ilyen még egy a tescoban, amibe elemet is lehet rakni, az 7000 körül van!Ez csak napelem működtetésű!

2010. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen (amennyiben ez tényleg működik nálatot)

Ha bejön, első nyugdíjam a tiéd:-)

2010. ápr. 22. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!