Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek van olyan vakondriasztója van, ami hatásos?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy aki házi praktikákat, meg "ismerősöm ismerőse szerint" dolgokat akar válaszul írni, az ne tegye. Azok nem érdekelnek, mert már egy korábbi kérdésben megtárgyaltuk. Csak az írjon, akinek valóban van működő készüléke és a készülék márkáját is szeretném tudni.

Köszönöm


2010. ápr. 21. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy??Igényt tartanék a nyugdíjra!!



Na jó vicc volt, remélem nálad is bejön!A sógornőm azt mondta amióta lerakta hírük sincs a kis ganéknak!

2010. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Én vmelyik nap szabadultam mega vakondtól, mert elárulta egy rigó azzal hogy párszor ott kaparta csörével ahol épp készült kijönni..


Ki is fordítottam az ásóval és levittem a parkba..


Amúgy a legjobb vakondriasztó a ricinus (növény), vagy a gázolajos rongy a lyukba..

2010. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

17:25


A vakond tök süket..


ezt kb félnapi tanulmányozás után állítom neked,

Csak szaglás alapján tájékozódik, esetleg érzékeli az orrával a komolyabb rezgéseket.

2010. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

23:01

itt egy wikipédia cikk egy része:

Érzékelése [szerkesztés]


közönséges vakondSzaglása képessé teszi az állatot a táplálék felfedezésére anélkül, hogy azt látná vagy érintené, és eredményesen vezeti szövevényes folyosóin keresztül. A hegyes, rendkívül mozgékony orr egyúttal tapogató eszközül is szolgál a vakondnak. HALLÁSA IS KITŰNŐ. Külső füle nincs, de keskeny járataiban ez csak útjában volna. A földben különben az egész test, mint külső fül működik, miután tudvalevőleg a föld jobban vezeti a hangot, mint a levegő

2010. ápr. 23. 14:35
 15/16 anonim válasza:

OFF:

Bocs, de ez a vakondos ügy nálam is aktuális. Eddig a kis dögöknek elég volt, ha a lyukukba egy csomó vizet öntöttem, és elkotródtak az udvaromból, de most!!!! Nem bírok velük!

Érdeklődnék, hogy milyen vakondriasztó vált be nálad? Márkanév; hogy lehet kapni??? Én is ki akarom őket űzni a kertemből!

2011. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
én végülis füst patronnal próbálkoztam. Eltűntek tőle, de azért kell venni két három csomaggal egy idényre. (1150 Ft 5 darab van benne)
2011. júl. 6. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!