Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kertemben évek óta egy...

A kertemben évek óta egy gyönyőrü tő kála hajt ki. Virágot nem hoz, egy virágszerü tömör magházat hoz minden évben. Mit tegyek, hogy virágozzon? Most szeretném beültetni egy nagyobb cserépbe, ez nem tudom min változtatna?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán trágyázni kellene, vagy több vizet adni neki. Ilyen lesz:

[link]

vagy egy másik színben.

2016. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a kertészetben, ahol a virágos függővirágaimat vettem a Ferticare-t javasolták, abból is a káliumos változatot, mert nagyon jó a virágos növényeknek. Nekem nagyon bevált, egész évben olyan gyönyörű volt a bonfire begóniám, hogy öröm ránézni. Talán nálad is virágzásra serkentené a rebellis növényzetet.
2016. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nagyon kétlem, hogy a színes fajta lenne. Az nem túl fagytűrő. A fagyokat a "hagyományos" fehér szokta elviselni. Az nem csak más szín, hanem más fajta.


Milyen az a virágszerű tömör magház? Nincs fotód?

A magház a virágzás után szokott létrejönni.

2016. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
google első találtat szerint a színes hibridek sok fényt igényelnek különben nem virágoznak
2016. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!