Kezdőoldal » Otthon » Kert » A csarab évelő vagy nem évelő?

A csarab évelő vagy nem évelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma kaptam egy csarabot (Calluna Vulgaris). Olvastam olyat, hogy évelő és olyat is, hogy nem. Olvastam, hogy lakásban max pár hetet bír ki. Kiültethetem még a kertbe, ha évelő?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2016. okt. 6. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Évelő. Tedd hűvös ablakpárkányra, sokáig rajta maradnak a virágok, aztán mire leszáradnak, már készülődnek az új bimbók is.
2016. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Wikipédia, csarab, első két mondat:


"A csarab vagy közönséges csarab (Calluna vulgaris) a hangafélék (Ericaceae) családjába sorolt csarab (Calluna) monotipikus nemzetség faja,[1] melyet gyógynövényként is használnak. Egész Európában elterjedt évelő törpecserje; Magyarország keleti részén is gyakran találkozhatunk vele."


Nem tudom, hogy volt-e 10 másodperc, mire ráakadtam a cikkre. Mindenesetre biztosan kevesebb idő volt, mint neked kiírni ide ezt a kérdést.

2016. okt. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. okt. 7. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!