Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az angyaltrombitát ültethetem...

Az angyaltrombitát ültethetem olyan helyre ahol egész délután erősen süt a nap?

Figyelt kérdés
Valakitől azt hallottam, hogy csak félárnyékba lehet de nekem ott nem igazán van helye.
2010. ápr. 28. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szüleimnek gyakorlatilag de. 11-du. 5-ig vannak tűző napon és gyönyörűek! Minden este kapnak egy-egy vödör vizet és ősszel időben fagymentes helyre kerülnek.
2010. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

teheted napra, csak locsolni kell

egy kertész

2010. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. ápr. 28. 12:35
 4/6 A kérdező kommentje:

A kertész hozzászólótól szeretném megkérdezni, hogy a mocsári hibistkusznak már kellene hajtania?

Kérdezgetem már itt egy ideje de senki sem válaszol. :(

Mert pl. annak a helyére tökéletesen jó lenne az angyaltrombitám de amíg nem vagyok biztos benne, hogy kifagyott addig nem akarom bántani. Még meg sem moccant. Elvileg áttelel kint, olyan fajta (legalábbis azt mondták a kertészetben).

2010. ápr. 28. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:

A kertész vagyok

Szerintem még ne dobd ki! Bár ez egy igen kemény tél volt... Kapargad meg a szárát, ha zöld, akkor még van remény!

2010. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. ápr. 29. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!