Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi kell egy tó elkészítéséhez?

Mi kell egy tó elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék tavat készíteni,de nem tudom hogy mit vegyek hozzá!
2010. ápr. 29. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ásó + talicska kezdetnek megteszi.


Aztán: rengeteg guglizás, hogy sikerüljön a tó "felélesztése". Ajánlom: www.akvarista.hu

2010. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni a Bauhausban műanyag kistóbetétet. A legkisebb 7ezer Ft, de sztem a legkisebb a leglátványosabb. Azt fogod és beásod a földbe, majd veszel bele növényeket, teszel bele vizet, meg halakat és végül egy vízforgatót, ami lehet szökőkút is! Direkt van kistóba való szökőkút is. Legjobb, ha rendes tóból, vagy tisztább patakból hozol vizet, mert az nem klóros!
2010. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha természetesebb kinézetűt akarsz, nem műanyagot, akkor ásol egy nagy gödröt, és teszel bele jó vastag fóliát. miután lerögzítetted, teszel bele is földet, ebbe lehet majd a növényeket ültetni. Persze a műanyag formába is lehet földet tenni.
2010. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én megcsinálom neked ha érdekel maszekban!



Ami kell hozzá:

tófólia, geotextil, terméskő, amivel eltakarod a fóliát, sok-sok növény, halak, hangulatvilágitás, ha folyókát is szeretnél hozzá, akkor még egy kisteljesitményű szivattyú.

És rengeteg idő, energia, kitartás, mert ebben a melegben csak a legkeményebbek birják a fizikai munkát :D

2010. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja így is lehet, de a műanyag olcsóbb és egyáltalán nem csúnya, sőt...!
2010. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!