Kezdőoldal » Otthon » Kert » McCulloch benzines láncfűrésze...

McCulloch benzines láncfűrészekről mik a tapasztalatok, mennyire üzembiztosak?

Figyelt kérdés

A kiszemelt példány: McCULLOCH CS 380

Azt tudom, hogy a husqvarna "kistesója" csak azt nem tudom, hogy mennyire lehetnek jók ezek a gépek. A felhasználás jellege nem erdőirtás lenne, csak háztáji fák vágása, tüzifa vágás évi max 10m3.



2016. nov. 26. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagy előnye a márkának, hogy szerviz és alkatrész ellátottsága ugyan olyan jó, mint a Husqvarna-nak.


Szerintem erre a munkára bőven megfelelő lesz neked, s ha normálisan bánsz vele, tehát jó olajakat használsz hozzá, megfelelően karbantartod, akkor sokáig ki fog szolgálni.

Az tény, hogy ha Stihl-t vagy Husqvarna-t vennél, akkor az kis túlzással talán életed végig fűrész maradna ennyi munka mellett.

Jobb híján vélemények: [link]

2016. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos jó . De egy 50 ezres géppel ne akarj 10 m3 fát vágni. Nem erre való a leírás se erre utal. Nem fogja bírni túl sokáig talán pár évet.
2016. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Évi 10 m3 fa semmi. Nekem a másik husi kistestvér van a partner. 10 m3 fa után még a láncot se kellett megreszelni, nem h
2016. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Grr telefon... Nem hogy tönkre menne a fűrész.
2016. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se egy év használatra írtam hogy nem bírja.
2016. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben utána számoltam, évi 6-7 m3 fa lesz vele vágva, de az sem 1-2 nap alatt, hanem kb. 3-4 hét alatt.
2016. dec. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!