Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nem tudom hova írhatnám de...

Nem tudom hova írhatnám de asszem itt jó lesz:D honnan tudnék fekete rózsát szerezni?

Figyelt kérdés
azt tudom h nem létezik valódi, de ha jól tudom ilyen színezőanyaggal tudnak mesterségesen "csinálni":D
2010. ápr. 30. 23:04
 1/6 anonim válasza:
Háztartási boltban lehet kapni ételfestéket. Szerválj egy fehér rózsát, de lehet, hogy valami sötétbordó jobb lenne, és állítsd bele a vízzel oldott, fekete ételfestékbe. Jobb ötletem nincs, már a poén kedvéért is megéri, mert valamilyen szinten biztos be fogja fogni. Ha nem lesz tökéletes, még mindig ott a fotosop... :D
2010. máj. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
virágboltból..
2010. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A virágboltba sem kapsz fekete rózsát nem létezik.max ha van fekete spray azzal be lehet fújni 8fehéret)ez kimondottan virágokra találták ki,van zöld, kék,stb De van egy fajta rózsa ami sötét mély bordó, majdnem fekete a színe, nagyon gyönyörű,a neve: Black Baccara

A virágboltba ha nincs tudsz hozatni.Árubeszerzés Hétfö és csütörtök.Remélem tudtam segíteni. Szép napot

2010. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

érdekes, én vettem már párszor virágboltban.


persze hogy nem eredetileg fekete, hanem ők festik be, de igenis árulják.

2010. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor megkérdezem egy virágboltban h tudnának-e készíteni:)
2010. máj. 2. 00:26
 6/6 anonim válasza:
úgy, ahogy az előbbiek leírták. ételfestékes, vagy tintás vízbe beleállítják a FEHÉR (!) vágott virágot, és majd befogja.
2010. júl. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!