Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fenyő kivágása engedélyköteles...

Fenyő kivágása engedélyköteles, jó lesz ha igy csinálom?

Figyelt kérdés

Kb 30 meter magas, öreg fenyő, utálom mert árnyékol, ferdén nő stb.

Ha hivok favágót es azt kérem, hogy 2 méter törzset hagyjon, akkor az nem minősül "kivágásnak" ugye? Nem jelenthetnek fel h engedely nelkul kivagattam?



2016. dec. 15. 22:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez nem halott fa!!! Egy hatalmas, terebelyes, égig érő fenyőfa a hazam mellett... De ferden no es baromi sokat arnyekol!!!!!

Ha egy vihar kidonti, akkor vagy az en vagy a szomszedom haza fog romma torni...


Favago azt tanacsolta h öljem meg szegenyt es utana a pusztulo fara kerjek engedelyt, el is mndta h hogyan.

De volt aki azt mondta h locsoljam sosavval...

Hat en egyiket sem akarom, mert eleg embertelennek tartom igy kinozni...


A feljelentes nem tudom h lenne e, nem ismerem az itt lakokat....

Azt tudom h engem az sem erdekelne h ha a szomszedban egy erdot kivagnanak, semmi kozom hozza..

2016. dec. 18. 15:29
 12/12 anonim válasza:
Ha fúj a szél és erősen megdől, és fennáll a kidőlés veszélye abban az esetben hívhatsz tűzoltót és kivágja DE a fát nem viszi el. Azt javaslom hogy keress a közeledben asztalost annak ajánld fel hogy eladod. Ha elfogadja akkor akár ajándékba is adhatod de akár még pénzt is kérhetsz tőle. Ha tűzoltó vágja ki abban az esetben nem kell engedély! Remélem segíthettem!
2017. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!