Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virágot vegyek a...

Milyen virágot vegyek a konyhámba?

Figyelt kérdés
Nagy méretű virágot szeretnék de az a gond h elég sötét a konyhánk sajnos. Az ablak mellé a sarokba szeretném állítani így olyan növény kellene amelyik nem igényli annyira a fényt. Viszont a másik "gond" h a konyhában van a kandalló így télen elég meleg van. Tanácstalan vagyok. Ötletek?
2016. dec. 17. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Alább kell adnod az igényeidet... Ja vagy várjunk... Második olvasatra másképp értelmezem írásod...


Szóval kérdés: Olyan virág is jó, ami nem virágzik, vagy mindenképp virágot hozó növényt akarsz?

Mert azért ha nem igényelsz virágot és elég a zöld, akkor vannak lehetőségek. Tudok is pár növényt, csak az a baj, hogy egyiknek sem ismerem a nevét...

2016. dec. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodok ahoz h virágot is hozzon. Megelégszem olyannal is ami csak szépen zöldell nekem egész évben. :)

Próbálkoztunk fikusszal de sajnos elég hamar elkezdte hullatni a leveleit. Most kicsit tanácstalan vagyok h milyet lehetne venni ami bírná ezeket a körülményeket.

2016. dec. 19. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!