Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szép cserepes virágot...

Milyen szép cserepes virágot ajánlatok most szeptemberre, októberre?

Figyelt kérdés

Kaptam szép athene virágtartót meg régi kézzel készitett cserepeket azokba szeretnék venni,ültetni virágokat.

Nem vagyok jártas ebben a témában bocsi előre!



2016. szept. 17. 06:14
 1/6 anonim válasza:

Én az athene virágtartóba szobapáfrányt tennék, az nagyon nagyon jól nézne ki benne :) Az ára nem is drága, én egy hatalmasat vettem egy hónapja 1500 Ft-ért virágkereskedésben.

A cserepekbe pedig mindenképpen valami tartós növénykét vennék, pl. flamingóvirágot, zöldikét( csíkosat és simát is) , aztán nyíllevelet, pletykát, díszcsalán, korallvirág...én ezeket szeretem, mert könnyű gondozni őket és nagyon hálás növények. Ha nem vagy jártas a növényekben, akkor mindenképpen ezeket a növényeket ajánlom. :) Ha még ajánlhatok valamit: Florimo virágföld a legjobb, amibe ültetheted.Imádják a növényeim, gyönyörűek :)

2016. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kintre szeretném mindenképpen nem bentre a házba.
2016. szept. 17. 16:02
 3/6 anonim válasza:

Ilyenkor ősszel már nem szoktak cserepes virágokat ültetni kinti tartásra.

De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, akkor a díszkáposztát és a krizantémot tudom ajánlani.

2016. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Vagy lassan már lehet árvácskát venni a virágtartóba, az május végéig virágzik ott neked.
2016. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. szept. 17. 16:38
 6/6 anonim válasza:
Kaktusz
2017. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!