Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szobanövényt ajándékozz...

Milyen szobanövényt ajándékozzak egy nagyon kedves barátomnak?

Figyelt kérdés
Irodájába lenne, nagyon meleg helyen, napközben 26° környéke, éjjel azért kevesebb.
2016. dec. 24. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Műnövényt.
2016. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelmes választ megköszönném.
2016. dec. 24. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a hőmérséklet lényeges, hanem hogy mennyire világos a hely, meg tudná-e rendszeresen öntözgetni, nincsenek-e hosszabb munkaszünetek.

Legjobb, ha megkérdezed, milyet szeretne, vagy szeretne-e egyáltalán.


Nekem több száz növényem van, de nagyon utálom, ha kapok valamit kérés nélkül, ami nem tetszik, viszont sajnálom kihajítani, ezért évekig kell kerülgetni, és mindig eszembe jut róla, hogy milyen ostoba volt, aki adta.

2016. dec. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ajándék lesz, így nem kérdem meg.

Munkaidő reggel 8-5.

Közepes fény. Az is csak mikor bent tartózkodik az irodában.

Olyat szeretnék amit locsolni sem kell sűrűn. Hétvégén abszolút nem lenne gondozva. És akár több nap távollét.

2016. dec. 25. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy időben laktam ilyen meleg lakásban, a fokföldi ibolyák és a szobapáfrányok nagyon jól bírták, heti egy öntözéssel. Bár meleg volt, de közvetlen napfény nem érte őket. Szerintem ilyesmiben gondolkodhatsz.
2016. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!