Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol adjam el a házi lekvárjaim...

Hol adjam el a házi lekvárjaimat, aszalt gyümölcseimet?

Figyelt kérdés
Szoktam itthon készíteni lekvárt (szilva, barack, meggy, stb..), aszalt gyümölcsöt (füge, szilva, cseresznye, eper).. És annyit, hogy nem szokott elfogyni ezért gondoltam rá, hogy ezeket majd eladnám. Vannak teljesen cukormentes lekvárjaim, és szeretnék kipróbálni különlegesebb lekvárokat is készíteni. Mit gondoltok hol lehetne eladni őket

2017. jan. 24. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Élelmiszer árusítása legálisan nem olyan egyszerű, mint pl. ruhát eladni.
2017. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És őstermelői igazolvánnyal?
2017. jan. 24. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyi piacokon biztosan van rá kereslet, csak hát ez olyan dolog, hogy előbb meg kell ízlelni, mert amúgy az ember bizalmatlan, pláne, ha nem ismeri az összetételét (cukor tartalom, tartósítószer, gyümölcs, egyéb adalékok) és a minőségmegőrzési időt sem, a szavatosságról nem is szólva.
2017. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 köszi

#3-as, amennyiben piacot veszünk ott úgy gondoltam, hogy vinnék kóstolót :) Plusz olyan csoportokban gondoltam hirdetni facebookon, ahol egészségesen táplálkoznak, a cukormenteset pl.

2017. jan. 24. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Egész biztos hogy egy nagy rakat előírásnak meg kell felelj hogy élelmiszert eladhass.Kézműves vásárok jutnak eszembe. Pl. én vevő lennék házi lekvárra. De ott mindenkinek van valamilyen engedélye,hivatalos papírja.
2017. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zuglekvárárusokat a törvény bünteti!
2017. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!