Kezdőoldal » Otthon » Kert » Rövid tengelyes Briggs motor...

Gidacska79 kérdése:

Rövid tengelyes Briggs motor használata fűnyírásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy Briggs 4Le motort ami valószínűleg kapálógépbe lehetett mert a rövid tengely van benne. A kérdés az lenne, hogy így elég magasan vágja a füvet kb 6cm re. Valami módon meg tudom hosszabítani a késtartót esetleg létezik hoszabb késtartó? Köszönöm.

2017. márc. 8. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs ,de nem a tengelyt szokták hosszabitani,hanem nagyobb kerekeket berakni,vagy ha állitható az adapter,magasabbra emelni .
2017. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rövid tengelyre kerül a késtartó. Ha nagyobb kereket rakok akkor még magasabbra kerül a kés.Nekem lentebb kellene tennem a kést mert a legalacsonyabb helyzetben 3cm magasabban van a kés a tengely rövidsége miatt.
2017. márc. 8. 20:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Alapesetben a briggs motoroknál a kapálógép motoroknál a tengely rövidebb kb 3cm-el. Sajnos miután szembesültem hogy rövidebb kerestem rá miért. Bocsi a dupla hsz-ért lehet rosszul fogalmaztam.
2017. márc. 8. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Legjobb ha esztergályoshoz viszed és megcsinálja neked a nagyobb távtartót hozzá. És akkor nem kell parázni se tőle, hogy 3000-res fordulatnál elszabadul a 40 centis kés.
2017. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
MTD hez létezik hosszabb késtartó. Briggs hez nem találom de hátha van ezért kérdezem.
2017. márc. 10. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!