Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Kert

A kérdés

Komposzttal kevert virágföldből kinőtt millió apró gaz - rossz minőségű a komposztom, vagy ez semmit nem jelent?

04-21 13:36  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ez azt jelenti, hogy komposztálódás hőmérséklete alacsony volt. Így marad a kapa.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 04-21 13:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Virágföld, szobanövényeknek. :)

A komposztálódás megtörtént, csak folyamatosan szórtam a tetejére az újabb dolgokat, így alul már készen volt, felül meg friss cucc volt. És ahogy szedtem ki belőle hétről hétre, összekeveredtek a rétegek.

# 2/3Időpont 04-21 16:51 Privát üzenet
A gyom magok a komposztban is magok maradnak .

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 04-21 17:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv. Fuxtecről mi a véleményeteket hallottam hogy állítólag nem rossz. Heti kétszeri használatra ami minimális terület. Mi a véleményetek megéri megvenni? Erős? Pőrös? Jól indul?
Ez milyen növénynek a magja? Vagy vminek rossz része lett leszedve és eltéve tavaly? Kép van.
Akik folyton a kormányt ekézik a rossz eü rendszer miatt, mit szólnak ahhoz, hogy közel fél millió embernek biztosítása sincs, úgy használja az eü-t?
Ha a létminimum tényleg a lét minimuma akkor az azalatt élők csak feketén szerezhetnek jövedelmet? Így viszont iszonyat pénz elfolyhat adózatlanul. Rossz a logika?
Budapesten melyik kerületekben lehet kapni viszonylag olcsón lakást (Max.15 millió), és nincs rossz híre sem a környéknek, nem túl veszélyes?
Sokaktól hallom, hogy sz*r a Suzuki. Akkor hogy lehet az SX4 közel 5 millió?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Kert rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu