Kezdőoldal » Otthon » Kert » Greenfield fűkasza milyennek...

Greenfield fűkasza milyennek számít?

Figyelt kérdés

Ezt néztem, hogy megveszem: [link]


Ez jó? Elfogadható?

Damilt adnak hozzá vagy külön venni kell? Akármilyen jó bele?


2017. máj. 11. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz . 12 ezerrel olcsóbb máshonnan . Éles 3szög 5szög damil jobb mint a makaróni hengeres .
2017. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És pl. hol olcsóbb 12 ezerrel? Én egy gyors netes keresés alatt ezt láttam legolcsóbbnak.
2017. máj. 11. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem ugyanaz, mint a Strauss, amit valami 20-22 körül adnak a rízbűrűek a piacon. Csak a festék nem piros.

Aminek egyforma a két szarva, azt nem szabad megvenni.

Persze, a különböző szarvak se jelentenek biztosítékot a jó minőségre, de a két egyforma biztosíték arra, hogy ez egy nagyonbóvli.

2017. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Emögött mi a logika? :D
2017. máj. 11. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt a fogantyús dolgot én sem értem, sőt inkább hülyeségnek tartom.

Viszont valóban megegyezik a minősége a strauss márkával.

Azaz nagyon gagyi minőség. Nagyon gyakori probléma, hogy a szöghajtás, adja meg magát, a másik gyakori probléma, a motor szintén gagyi minőségéből ered.


Dísznek kiváló gép, hogy "nekem ez is van" kategória. Esetleg, ha havi pár száz m2 területet levágsz ( nem egyszerre)úgy talán tudod használni 1-2 évig.


Milyen növényzetet és ekkora terület vágásához keresel gépet?

2017. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szöghajtás, berántó, porlasztó. Ez a hármas örökké el fog szórakoztatni.

Ha ez nem gond, akkor oké.

2017. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert láttál már olyan szimmetrikus szarvú kaszát, ami nem volt nagyon bóvli?

Esetleg a minőségi 1 LE-s szegélynyírók lehetnek ilyenek, de a rendes munkát végző gépeken soha nincs egyforma szarv.

2017. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a lenti linken szereplő gép is bóvli?

[link]

2017. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg szemüveggel, ennek nem szimmetrikusak a szarvai.

[link]

2017. máj. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 egySanyi ***** válasza:
Arra készülj fel, hogy ezeket az olcsó kínai gépeket állandóan szerelgetni kell, persze amikor elindul akkor dolgozik rendesen. Egy jótanács. Ha veszel egy ilyet akkor első használat előtt szedd le róla a burkolatokat és az összes látható csavart húzd utána és időnként ellenőrizd is a csavarokat mert képesek a rázkódástól lelazulni, széthullani. Nekem straus van jelenleg üzemképtelen 2 hete nem indul az utolsó használatnál simán le lett állítva, szerelő lesz a vége pedig dolgoztam rajta, gyertya, gyertyakábel, pipa, levegőszűrő, karburátor takarítás, benzin a hengerbe... és mégse.
2017. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!