Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az orchideámnak kitört a...

Az orchideámnak kitört a legfelső levele, vagy szára. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már úgy kaptam a cserepes orchideát, hogy a legfelső levél tövénél látszik, hogy ki van törve valami. Vagy az új kis levél, vagy egy új szár. Üreges a levélnél,ha belenézek.Életben fog maradni?

2017. jún. 20. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz képet feltölteni,jó lenne...
2017. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt található a kép róla...

[link]

2017. jún. 20. 14:48
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi,az előző link nem jó...

[link]

2017. jún. 20. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a kép,de sztem korona rothadás...azért jött ki a levél...nekem is van 1 ilyenem...ott már nem fog nőni levél...én is csak azért tartom,hátha hoz egyszer egy gyereket ...itt olvashatsz többet róla...

[link]

2017. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ és a segítséget.
2017. jún. 21. 12:35
 6/7 anonim válasza:

hányszor ontozod egy heten?

Nekem kb 50orchideam van,sokat hoztam mar helyre.

Szerintem ne add fel.

ha tulontozted ne ontozd egy par hetig amig kicsit rancosodik a levele utanna tedd langyos vizbe. Én tavasztol oszig minden heten tapoldatot is teszek a vizbe, és zuhanyozni is szoktam.Gyonyoru az osszes.

2017. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hetente egyszer öntözöm. Van nekem is több orchideám, mindegyik nagyon szép,csak sajnos ezt az egyet így kaptam ajándékba. Nagyon szép ez is,tele van virágokkal,csak tartok tőle, hogy már nem fog tudni továbbbi leveleket hozni. Nem néz ki úgy, mintha rohadna...egyszerűen csak kitört a közepe...
2017. jún. 30. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!