Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik-e balkezes teljes...

Létezik-e balkezes teljes méretű kasza?

Figyelt kérdés

#kasza #bal #salu
2017. jún. 27. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]


A kasza fejet pedig úgy rakod rá ahogyan akarod.

2017. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó, a fogantyùt is meg kell fordìtani hozzá.
2017. jún. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felénk a balkezesek is úgy használják a kaszát mint a jobbkezesek. Már aki még használ hagyományos kaszát...
2017. jún. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 vatafak ***** válasza:
16%
mikor utoljára vettem a markolat nem is volt rajta, tehát tényleg csak a pengét kell megfordítani és a markolatot a másik oldalról beletenni...
2017. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm, nem mindenki látott még közelről kaszát. :)

A pengét nem lehet fordítva felrakni.

Vagyis, biztos fel lehet rakni, csak úgy nem lehet vele kaszálni. :)

A kialakítása miatt egy csomó dolognak egy bizonyos szögben kell állnia, és átfordítva ezek a szögek megváltoznak.


Kérdező: beírod a keresőbe, hogy "balkezesek boltja", és ezeken a helyeken érdeklődj. Ha nem is tartanak, de lesz ötletük, hogy hol kellene utánanézni.

De különben meg, a motoros kaszával balosok is jól boldogulnak...

2017. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 jgereben válasza:
úgy látom rajtad kivül közelről nemigen láttak még kézi kaszát, mert nem irkálnának ilyen hülyeséget,hogy át lehet rakni balkezesre és még lehetne kaszálni is vele
2017. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bakk László válasza:
Balkezesként is a jobbos kaszálást kell megtanulni, különben ha vágod a rendet, egy jobbkezes nem tud sem melléállni, sem folytatni. Én is balkezes vagyok, és ugyanaz a tanulási folyamat, mint a jobbkezeseknek. Igen, az elején mondták rá, hogy furán hessegetem a szúnyogokat, de a korai bénázásokat nem lehet csak a balkezességre fogni.
2017. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
73 éves vagyok de még nem találkoztam balkezes kaszával.
2017. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"73 éves vagyok de még nem találkoztam balkezes kaszával."


73 éves valószínűleg internetezik. :D

Ráadásul pont most regisztrált felhasználói fiókkal szól hozzá egy 7 napos kérdéshez.


Nagyon cink ember vagy, ráadásul, ha hazudni próbálsz valami hihetővel próbálkozz. :D

2017. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik


[link]

2017. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!