Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit kezdjek egy nagy kerttel...

Mit kezdjek egy nagy kerttel amivel pénzt is tudnék keresni?

Figyelt kérdés

Mit termeljek,ültessek...?

most csak füvet nyírok rajta



2017. aug. 13. 21:14
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ez nagyba függ a talajtípustol. Ha tudsz egy kicsit befektetni, akkor szerintem fólia érné meg, talán abból is a szamóca. Macerás, de bőven megéri. Pár éve 1600-1800 Ft-ért adtuk kilóját a piacon.
2017. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kannabiszt.
2017. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz gyümölcstermesztéssel, de vedd figyelembe, hogy teljesen kitölti tavasztól a szabadidőt egy kisebb kert is.

És nem biztos hogy több pénzhez jutsz vele, mintha a munkahelyen túlórázol.

2017. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ez a "teljesen kitölti a szabadidőd" valami elcseszett városi felfogás...

4000négyzetméteren művelem a kertet és nem, nem tölti ki a szabadidőmet... konkrétan az ültetés és betakarítás közt, jó va heti 3-4órát kell vele foglalkozni és akkpr sokat mondtam...

2017. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Régen mindent termesztettünk

gyümölcsfák vannak,bár főleg alma de az se kellett senkinek,én meg nem eszek meg 5 fányi almát :D

sokat nem akarok vele foglalkozni,valami fafélére gondoltam de nem tudom mi lenne jó


Szerintem megterem minden mert már évek óta nem volt használva a föld

2017. aug. 14. 07:22
 6/24 anonim ***** válasza:
Gyümölcsfával nem érdemes kísérletezni, mert a gyümölcs tömegárunak minősül, amit nagyüzemben sokkal kisebb ráfordítással lehet előállítani. Legegyszerűbb a házi fogyasztásra szánt zöldségfélék termesztése, esetleg magaságyásos, fóliás vagy üvegházas besegítéssel.
2017. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nagyfateromnak nyugdíj mellé és hobbinak nagyszerű a borászkodás, ő maga nem alkesz és a bort sem szereti különösebben, de szereti csinálni... a faluban meg elkapkodnak gyorsan 700-1000liter borocskát legyen az akármilyen.
2017. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
gondolom adózik az öreg....
2017. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Fater szilva páleszt főzött azt szerették a népek :D


Zöltségeket nekem nem éri meg mert egyedül vagyok és nem főzök annyit hogy megérje

2017. aug. 14. 13:10
 10/24 anonim ***** válasza:
"Fater szilva páleszt főzött azt szerették a népek :D" meg is válaszoltad a kérdést
2017. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!