Kezdőoldal » Otthon » Kert » Majdnem 800 m2 -es telek...

Majdnem 800 m2 -es telek körbekerítése olyan kerítéssel amin nem látnak át, mennyibe kerül alsó hangon, legolcsóbb kerítés anyagokkal. Akár lamellás kerítéssel? Vagy érdemesebb lenne mondjuk csak a felét bekeríteni?

Figyelt kérdés
És akkor a másik felébe meg ajtón menni? Eleve túl nagy a telek nekem.
2017. aug. 29. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam már adott volt a kerítés, amire nádkerítést feszítettem rá (1.6m-est). Szintén ez volt a cél, hogy ne lássanak be, ha fő szempont az, hogy olcsó legyen, ez egy viszonylag olcsó megoldás, csak előtte egy drótkerítést nem árt kiépítened, mert ugyan akár három feszítődrótra rálehetne kötni, de az nem lenne túl tartós.

Így is cserélni kell ezt kb. 5 évente, mert egy idő után ronda lesz (idén cseréltem le).

A legolcsóbb megoldás nyilván valami alacsonyabb kerítés (ha van kutya, egyéb állat, esetleg erdőszélen vagy és vannak vadak) majd mellé valamilyen nyírható bokor, csak ne bukszus legyen, mert a bukszusmoly kb. "két pislogás között" tönkreteszi. DE nem értem... számológéped csak van, számold le a területed kerületét és google. [link] 180cm hosszú, 3300 Ft darabja, ahogy látom patics kerítés elvén van gyártva. Veszel hozzá még legalább 10x10 cm-es "gerendát", és azt leásod tartóoszlopnak.

Ha a másik felén nem látnak be, akkor igen, akkor tényleg a legegyszerűbb előbb dróttal körbekeríteni az egészet és oda, arra a szakaszra nádat feszíteni, ahol zavar, hogy belátnak.

2017. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én inkább egysze csinálnám meg stabilan jó anyagból ami életre szóló ,biztos drágább megoldás mint a nádszövet+drótkerítés. Ha már valamit elkeritek akkor ne csak ne lássanak be hanem ne is lehessen bejönni olyan könnyen.
2017. szept. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!