Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikre érdemes odafigyelni...

Mikre érdemes odafigyelni wasabi mag ültetésnél?

Figyelt kérdés

Rendeltem netről wasabi magot, mert csak párszáz forint volt, és gondoltam kipróbálom. Csak később olvastam utána, hogy mennyire igényes ez a növény. Annyit tudok hogy a 7-21C fok közötti hőmérsékletet szereti, és a párás levegőt, jó nedvszívóképességű talajjal.

Én próbálom a cserépbe ültetés előtt csíráztatni, hogy kicsit életképesebb legyen amikor a földbe kerül. Érdemes ezzel próbálkoznom, vagy tök felesleges?



2017. szept. 26. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

én növényt vettem, de az is kidöglött.

üdv egy kertész

2017. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod cserépben, de ne lakásban, és csak tavasszal. (Ha nincs fűtött üvegházad.)

Esetleg kelésig lehet meleg szobában tavasszal is, a gyorsítás kedvéért, de amint kikelt, ki kell tenni fényre.

2017. szept. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!