Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha még sosem csináltam gyeplaz...

Ha még sosem csináltam gyeplazítást, szellőztetést, akkor érdemes most ősszel elkezdeni vagy várjak tavaszig?

Figyelt kérdés
Elég gazos a fű, két éve építkeztünk, előtte füves gaz volt, tavaly meg idén rendszeresen vágtam? Oldalt füveztünk, de ott is kezd gazosodni meg mohásodik (árnyékos) és a fű elég gyenge.

2017. szept. 4. 19:03
 1/4 anonim válasza:
Nekünk is ilyen volt a kertünk. Meguntam, tavaly összel felástam, majd tavasszal is és mehetett rá a fűmag!! Mi még trágyáztuk is a földet, tavasszal! Nem.mondom, hogy gyönyörü lett, kell még jövőre fűmag, de már.nem gazos.
2017. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hüleség ez a szellőztetés. Van olyan gyomirtó ami a füvet meghagyja azzal érdemes gazt írtani.
2017. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Megmondanád a nevét?

Nekünk is ez a probléma.:(

2017. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3

Gyom-stop pl.

De ha rákeresel, hogy gyomírtó gyepre vagy pázsit gyomírtás akkor sokféle terméket találsz.

Vagy megkérdezed a helyi gazdaboltba akkor ajánlanak neked.

Úgy használd ahogy mndják vagy rá van írva.

2017. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!