Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen berántó kell ehhez a...

Milyen berántó kell ehhez a típusú fűkaszához? HYUNDAI HYD-415A

Figyelt kérdés
Erősen lett megrántva indításnál, szét is volt kopva, meg olvadva. A rugó elvesztette a merevségét, nem tudtam vissza rakni. Szükségem lenne egy új berántó részre. De nem tudom milyen lenne jó rá.

2018. febr. 8. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Piacon a kalapostól kinai teljesen jó rá, persze ugyanez lehet a baja ötből négynek. És négy árából bőven kijön egy Fuxtec, ami méretre szintén ugyanaz, csak picit összeszedettebb. Arra ügyelj, hogy két fajta van, az egyiknek egy két akadóból álló fémtányér a tengelyen az ellendarabja, a másiknak egy befelé rugós-körmös kis szerkentyű. Ha a másik fajtát tudod megvenni, akkor ellendarab is kell. A befelé körmöcskés szerintem tartósabb a fémtányérosnál, csak jó együtt, készletben venni (vagy egy gyártótól rendelni), mert lehetnek köztük kis milliméteres különbségek, ne szalajtson már, ha nem muszáj.
2018. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiszeded a 4 csavart, aztán a berántót viszed magaddal mintának a piacra. Sima kínai.

Ha esetleg boltban akarod venni (kétszeres áron), akkor meg szintén viszed a mintát.

2018. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!