Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mcculloch 538 láncfűrészhez...

Mcculloch 538 láncfűrészhez hol tudnák vásárolni főtengely szimeringet? Mert neten sehol sem találok!

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Például itt:

[link]

2018. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kata kata ***** válasza:

Próbáld meg cikkszám szerint. 104

[link]


Ha nem megy akkor kiveszed és megnézed a méretet ami fel van tüntetve rajta.És aszerint keresel szaküzletben vagy szervízben hátha van a fiók mélyén.

2018. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak kérdezem...

Abban nem az az előre összesajtolt van,mint a Husi(k)ban?

2018. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, olyan van benne!
2018. márc. 20. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy beleavatkozok,de ha külön cseréled,akkor sz@r lesz 1~2 éven belül,-én íg jártam a Husimmal.

Sajnáltam a tizenéves gépre a -valljuk be- sok pénzt. Egy barkácsoló ismi szimmeringet cserélt csak. Már egy év után nem volt "rendes".

Még egy év,és gyári összerakottakat rendeltem(csapággyal együtt)és az lett belerakva. Ennek 3 éve,szeptemberben arra jártam,mérettem kompressziót,-tökéletes még!

2018. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs valami jobb kisgépszaküzlet a közeledben?

Nekem eddig bármi kellett, utánajártak és meghozatták. Az árrés kisebb szokott lenni, mint a postaköltség lenne, ha netről rendelném.

2018. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!