Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretném, ha a házunk előtt...

Szeretném, ha a házunk előtt a kertben maguktól nőnének a tavaszi virágok. Milyen évelő hagymákat kellene ültetnem? Most tulipán van csak, és krókusz.

Figyelt kérdés

#évelő-hagymás-tavaszi-virágok
2018. ápr. 2. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisz,jácint,gyöngyike,csillagvirág.Nekem pl a puskin csillagvirág nagyon tetszik.Hóvirág,tőzike,írisz.Ültethetnél még hunyort keltikét és kikericset is.Igaz,hogy nem hagymás növények,de tavasziak.
2018. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A már említetteken túl nekem a gyöngyvirág is alap tavaszi virág, otthon is volt gyerekkoromban, itt is van... Na, az szaporodik lelkesen, míg a krókuszaim nem, de nem adom fel... Pedig a hagymás virágok eléggé jók maguktól növő virágnak, egyszer elraksz egy csomó hagymát és onnantól vannak, szaporodnak, nem szoktak eltűnni (a néhány fekete tulipánom kihalt valamiért, de a többi nem, pedig rengeteg hagymás növényem van. lehet, hogy a nagy számosság is segít, mindenesetre nem látom, hogy fogynának).

Sokféle tulipán van, én nagyon szeretem a rostos szélűeket, de vannak flancosabbak is. Úgyhogy ha neked csak sima van, érdemes lehet érdekesebbeket is venni.

2018. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
...most jut eszembe, nárciszunk is van, a hóvirág már elvirágzott, és tűzpiros törpe tulipánunk is van. Hol érdemes hagymákat venni?
2018. ápr. 3. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:

En ezekrol a helyekrol szoktam rendelni:

Fexin.hu Szepek a hagymak es kedves segitokesz a holgy aki uzemelteti a webaruhazat.

Tulipanvilag sok szep viraguk van,de a hozzaallasuk nem valami jo.

Virahagymawebaruhaz

Szaszirisz

Etter kft

Meg iden rendeltem a Tulipanshoptol,de azt meg nem kaptam meg.

2018. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!