Kezdőoldal » Otthon » Kert » Olyan területet amelyben...

Olyan területet amelyben fenyő csemeték vannak, meddig szabad gyomirtózni? Tudom hogy hajtáskor már nem szabad, de mikor kezdenek hajtani a csemeték? Most kaszáltam benne le a füvet,2 hét múlva még lehet gyomirtózni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gyomirtó harangot használsz, akkor megfelelő óvatosság mellett gyomirtózhatsz.
2018. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most kaszáltál, akkor látnod kellett volna, hogy elkezdek hajtani, a rügyek napokon belül ledobják a barna hártyát.

2 hét múlva már 5-10 centis harmatgyenge, viaszmentes új hajtások lesznek, amik nagyon jól felveszik a gyomirtót.

Most talán még lehetne gyomirtózni kellő óvatossággal, hogy a fákra ne sok menjen, de egy hét múlva én már nem mernék.

2018. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 25. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!