Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet népszerűtlen leszek, de...

Lehet népszerűtlen leszek, de családi házas övezetben a szomszédomnál folyamatosan üvöltenek, sikítoznak a gyerekei minden hétvégén egész nap megállás nélkül.4-5-6 évesek, s már nagyon nem bírom. Volt valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szeretem a gyerekeket, de borzasztóan zavar, hogy jó időben egész nap reggel 8tól este 8ig gyerekvisítozást kell hallgatnunk. Tisztában vagyok vele, hogy nem zárhatja katlanba a gyerekeket, de azért nem muszáj egész nap üvöltözni, mert más is élni szeretne rajtuk kívül. Próbáltam beszélni az anyukával, de süket fülekre találtam. "A gyerek az ilyen". Elkeseredésembe már arra gondoltam, zenével szórakoztatom őket, hátha felismerik a a másik helyzetet.

2018. máj. 6. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

... meg biztos van hanghatásra bekapcsoló riasztó is!

Azt beállítod a csendháborítás határértékére a kerítésnél, amire már a hatóságok is fellépnek - ha jól tudom, 35 DB -, és akkor úgy.

2018. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kutya nem jó, a kerítés tömör :) a hanghatásra bekapcsoló sziréna nem rossz ötlet
2018. máj. 7. 11:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta lett valami?
2020. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!