Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a hatásos a macskák ellen?...

Mi a hatásos a macskák ellen? Az összes a környékből az én szép gondozott előkertembe sz arik! Mit letet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nekünk nincs macskánk. Szörnyű a szag! Reggelre 4-5 nagy kupac sz.art szedek össze. A macskák elleni fújós spray nem használ. Szórtam már ki nagy mennyiségű őrölt borsot is. Nálatok bevált valami?
2018. máj. 13. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A macska elkaparja a piszkát.

Kutya lesz az!

2018. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

A macska sem mindig kaparja el, csak mikor a saját territóriumán belül van.

Direkt területjelző célzattal helyezi el feltűnő helyen olyan területen, aminek a tulajdonjoga nem tisztázott teljesen, és így tudatja a többiekkel, hogy igényt tart rá.

Bár a macskáé azért nem olyan nagy kupac.


A kertben lakó kutya az egyetlen megoldás.

Az sincs ott mindig mindenhol, de a macskák csak átvonulnak a kerten, nem hédereznek ott.

Éppenséggel, szerintem inkább macskasz.r legyen a kertben, mert az mégsem akkora, mint egy halom vimes doboz.

2018. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Reggel 5 perc alatt szedd lapátra, cserébe soha nem lesz nálad egér, patkány, éjjel ordítozó tücsök.

Ezek sajnos a kertes ház "örömeihez" tartoznak, ahogy ősszel a hulló levelek.

2018. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez az utca felé néző ablak alatti előkert. Ott kerítés nincs hanem nyitott az utca felé tehát kutyát nem tudok oda tenni. A baj az hogy sajnos nyáron ablakot nem tudok nyitni mert a macsapisi és kaka nagyon büdös.. a virág illat helyett amit érezni szeretnénk... Igen tuti macskák mert látom mikor csinálják sokszor és már ugrok is hogy elzavarjam.. Nem tudom milyen macskák ezek de valóban nem kaparja el az ürülékét! Arra gondoltam kiszedem onnan a kertet, virágokat és lerakok néhány zsák szép kerti követ...
2018. máj. 14. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

#5

Ez a legjobb ötlet!

Ültess közé levendulát és macskaűzőt(Coleus canina),

[link]

ha marad szabadon föld, oda meg tegyél mulcsot, vagy fektess tüskés ágakat (málna, rózsa, akác, stb)

2018. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!