Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jó gyártó a Fieldmann? És ez...

Jó gyártó a Fieldmann? És ez a fünyiró jó e használ e valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
[link]

2018. máj. 20. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak az ágdaráló/szecskázó/komposztáló terméket ismerem. A megvásárolt darab 4 ó üzem után felmondta a szolgálatot. Szerencsére kicserélték egy második darabra. A kerekeket rögzítő sasszegek kb. 40 m tologatás után kiestek. A túlmelegedés elleni védelmet szolgáló kapcsoló kb. fél év után esett ki a burkolatból. A motor csapágya az 5-10. használati alkalom során "besült" és éppen kifutottam a garanciaidőből. Ezek után a terméket én az eldobható, egyszer használatos (disposable) kategóriába soroltam.
2018. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legbóvlibb kínai.

De ezt az árból is látod, nem?

2018. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

5 éve vettem ezt a típust:

Fieldmann FZR 3007-BS ( [link] Nekem nagyon bevált. Kb. 80.000 Ft volt, de más gyártók hasonló tudású gépei 150K körül mozogtak akkor is és most is. Nem kínai, hanem cseh márka. Az olcsóbb benzinesek motorja kínai, de nem hulladék. A drágábbak B&S motorral szereltek. Az 5 év alatt a szezonban (április - október) heti 1-2 alkalommal dolgoztam vele. Eddig egyszer cseréltem benne gyújtógyertyát, egyszer pedig egy rugós stiftet az önjárójában.

Nem rosszabb márka, mint a Hecht, AL-KO, McCulloch stb.

2019. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!