Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ezt a permetezőt megvegyem?

Ezt a permetezőt megvegyem?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 24. 15:54
 1/8 A kérdező kommentje:
2018. máj. 24. 15:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez a márkanév már levizsgázott,1 véső gépnél.

Háti permetezőt csak a sárga magyart venném .

Ezek is olyan gagyik,mit az olcsón vásárolható kis gépek.

Legyen a neve bármi .

2018. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alkatrész, kiegészítő=0

Magyarhoz legalább van

2018. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha megvan mindkét kezed, akkor nem javaslom. Sok fáradság pumpálni, arra a pár fára?

Ennek az akkuja nem lesz hosszú életű, 2-3 szezon múlva vehetsz újat 10 E-ért. És bármikor eszedbe jut permetezni, azt fogod tapasztalni, hogy le van merülve, és azzal kell kezdeni, hogy pár órára fel kell tenni a töltőre.


A Tesco-ban 3000 körül szokott lenni egy ilyen, kézzel pumpálós kivitelben, és 5-10 évig (használattól függően) nem kell javítani.

A magyarhoz bármi alkatrész kell, az 10 E-nél kezdődik, és csak teljesen új korában működik olyan tökéletesen, mint ez.

2018. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt veszed készülj a legrosszabbra.
2018. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A magyarhoz bármi alkatrész kell, az 10 E-nél kezdődik, és csak teljesen új korában működik olyan tökéletesen, mint ez.


Ez butaság. Amikor kevesebbet nyom kicseréled a két fémgolyót, ne rágja ki a fészkeket, porcelánra /2x120/, lefele fejjel tárolod és nem a tűző napon, -még az unokád is használhatja.

Persze ha nehézséget okoz ilyen egyszerű szerkezetnek a szerelése, vegyed a gagyit.

2018. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én igen sokat szerelgettem a magyart, a drága alkatrészvásárláson kívül egyedi javításokat is csináltam (gépész vagyok civilben), aztán mikor már komolyabban költeni kellett volna rá, nem csak párszáz Ft-os dolgokat venni, megkérdeztem magamtól: hát teljesen hülye vagyok én?

Egy pótalkatrész árán 2-3 db új kínai gépet tudok venni, egy új magyar gép árán meg 10-nél több darabot.

Mivel apámnál már sok éve használtam egy ugyanilyen kínait gond nélkül (a mai napig is az utolsó permetcseppet is kifújja a tartályból, kb. 10 éves), ezért itthonra is vettem egyet.

Ha mondjuk 5 vagy 10 év után tönkremegy, akkor nem javítom, hanem lomtalanításkor kiteszem a kapu elé, és veszek helyette kettőt, egyet hétköznapra, egyet vasár- és ünnepnapra, és még mindig csak annyit költöttem, mint ha a magyart megjavítottam volna.

2018. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni, de nézd meg, hogy még a szivattyú sem kerül tízezrekbe.

[link]

Én talán 1974-ben vettem, azóta a szivattyúba cseréltem a gumiharangokat és egyszer batériát és a golyókat.

Én és az én korosztályom már átéltük ezt a hisztit, hogy "minden car ami magyar". És jött "cuki nyugati" /kinai /. Harcoljunk a környezet védelméért, és özönlik a gagyi ipari hulladék, aminek legnagyobb "érdeme" a környezetszennyezés.

Mindenki úgy dönt ahogy szíve diktálja. Téma lezárva.

2018. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!