Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűkaszát ajánlott venni?

Milyen fűkaszát ajánlott venni?

Figyelt kérdés

Benzines fűkaszát akarok venni.


Milyen paraméterek kell figyelni? Vagy márkát?


Én nem értek hozzá, de a többihez képest ez relatíve jónak tűnik:

[link]


Vélemény?



2018. máj. 30. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Kerti gazvágásra használnám egy évben csak párszor.
2018. máj. 30. 21:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek a 20-30-40 ezres gépek nem sokat érnek. 10-ből 1 beválik, de lehet, sokat mondtam.


Javalltabb legalább egy japán márkát választani, minimum kétszer ennyibe kerül.

2018. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem egy profi gép, kb. mint az Al-ko, de azt az évi pár alkalmat, párszáz m2-en, ki fogja bírni.

1,7 LE nem túl sok, de mivel neked nem nagy munkára kell, ez is megteszi, legfeljebb lassabban haladsz. Ha késsel akarod használni, nem damillal, akkor teljesen jó.

Én mondjuk az olcsóbb Fuxtec-et választanám, a nagyobb teljesítmény miatt.

2018. máj. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem einhell BBC43 van.Nem tudom mennyi mindenben tér el attól amit belinkeltél,de gondolom jobb lehet mint az enyém.Én is csak a ház körül használom kb 3-4 hetente nagyjából 700-800 nm vágásához,most már harmadik éve és nem vettem észre semmi hibát!Kicsit hangos a motorja és kicsit töri a vállamat a heveder!Nagyon kedvelem benne azt,hogy nagyon könnyen beindítható és megfelelően erős a motorja!
2018. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Hangos motor ellen kiváló megoldás a fülvédő. Én anélkül meg sem fogom sem a fűrészt, sem a kaszát.


Hevedert is érdemes lenne lecserélni. A két „nagy” elég korrekteket árul.

2018. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!