Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jó ez az olaj szerintetek?

Jó ez az olaj szerintetek?

Figyelt kérdés

Vettem egy 2 ütemű olajat ami full szintetikus, szerintetek jó egy fükaszába vagy eggy motoros fürészbe? Itt a kép kérlek nézzétek me


[link]



2018. jún. 26. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már megvetted használd el, amúgy meg túl jó, fele ennyiért is kaptál volna megfelelőt.
2018. jún. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Road racing olaj fűkaszába? ;) Hát nem épp bele való, ez sokkal magasabb minőség, de azért elhasználhatod.
2018. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó hozzájuk.Még a kínai fűkaszák is megcsókolnák a gazdájukat ,ha ilyen olajjal kényeztetnék őket.

KB ilyen minőséget csak azok vesznek,akiknek fontos a gépük,a többi viszont leszrja és valami olcsó szrral kutyulják a benzint.

2018. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszotokat, amúgy énis gondoltam erre, hogy túl jó fükaszába vagy láncfürészbe de megerősítést akartam
2018. jún. 27. 11:42
 5/6 anonim válasza:

Elég lett volna egy rész szintetikus olaj is, én speciel McCulloch olajat használok a fűrészbe.

A Praktikerben 1L kiszerelésbe már kapsz 2500.-ért!

2018. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az olaj egy mezei API TC teljesítményszintű olaj.

Még csak nem is TC+ vagy TC++.

Ez a "Factory Line Road Racing" hablaty, egy kis süket reklám duma, hogy 3x-os áron lehessen eladni.

Az API TC bármely mai 2t motorban használható. Fűkaszában is...

2018. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!